Rybářství Třeboň a.s. » Aktuality » Vánoční prodej ryb 2011 na sádkách
Tradičním místem prodeje vánočních kaprů jsou sádky, kde nakoupíte čerstvé ryby na Vánoce přímo od třeboňských rybářů.
Přinášíme seznam rybářských sádek a jejich otevírací dobu na prodej živých ryb na Váš vánoční stůl 2011.
Seznam prodejních míst na sádkách Rybářství Třeboň a. s.
Vánoční prodej ryb 2011 – Otevírací doba
| Den | Datum | Otevírací doba |
|---|---|---|
| Po – Pá | 12. 12. – 16. 12. | 7:00 – 16:00 |
| So – Ne | 17. 12. – 18. 12. | 7:00 – 16:00 |
| Po – Pá | 19. 12. – 23. 12. | 7:00 – 17:00; sádky Třeboň do 18:00 |
| Sobota | 24. 12. | 7:00 – 12:00 |
K dispozici jsou informace o dalších prodejních místech vánočních kaprů Skupiny Rybářství Třeboň.
Vydáno: 6.12.11
Vychutnej si kapra s rodokmenem je název soutěže, ve které můžete vyhrát ubytování v Třeboni zdarma. Seznamte se s netradičními recepty na přípravu pokrmů z kapra
Zúčastnit se soutěže
Kompletní návod na domácí zpracování kapra na videu.
Zpracování kapra
Prodejna ryb v Třeboni se nachází v areálu sádek Třeboň v těsném sousedství rybníka Svět.
Doporučujeme využít celoročního prodeje ryb na našich sádkách Šaloun v těsné blízkosti Lomnice nad Lužnicí.
Celoroční prodej živých ryb na sádkách v Praze Lahovicích. Sádky Lahovice jsou hlavním distribučním místem pro vánoční prodej ryb v Praze.
Prohlédněte si na videu názorné návody na přípravu receptů z Třeboňského kapra. Recepty připravil vyhlášený kuchař Petr Stupka.
Rybářství Třeboň a.s. zajišťujeme ve svých provozech praxi pro Střední školu rybářskou a vodohospodářsou Jakuba Krčína v Třeboni.
Partnerem Rybářství Třeboň při pořádání Rybářských slavností je Destinace Třeboňsko o.p.s., která je také provozovatelem turistického portálu o Třeboňsku.
Vydáno: 6.02.12
Společnost Rybářství Třeboň zabezpečuje celoroční prodej ryb na sádkách Třeboň a sádkách Šaloun Lomnice nad lužnicí.
Vydáno: 30.01.12
Pozvánka na konferenci Intenzivní metody chovu ryb a ochrana kvality vod, která se uskuteční dne 10.2.2012 v bažantnici Prátr u Třeboně.
Vydáno: 20.12.11
Rybářství Třeboň a.s. uděluje certifikát kvality prodejcům Třeboňskéhgo kapra. Na webu společnosti FISH MARKET a.s. byl zveřejněn seznam certifikovaných proédejců.
Zobrazit všechny aktuality
Rybářství Třeboň a.s. 2010 © Chov a produkce ryb :: Webdesign ODEON