Místní rybářský řád - Potrubí pod Ponědrážským rybníkem

Místní rybářský řád pro rok 2020 je stejný jako v minulém roce:

PRAVIDLA RYBOLOVU
k provozování lovu ryb na udici
platné pro rybník Ponědraž v roce 2019

Pověření k lovu ryb platí pouze ve dnech uvedených na pověření a na vybraných rybnících Rybářství Třeboň a. s. Majitel pověření se musí řídit pravidly-zásadami rybolovu uvedenými v příloze a pokyny pracovníků Rybářství Třeboň a.s.

Zásady rybolovu

Každý sportovní rybář je povinen řídit se těmito zásadami rybolovu. Sportovní rybolov je povolen na pověření vydané Rybářstvím Třeboň a.s., na vybraných rybnících Rybářství Třeboň a.s.

Je povoleno chytat jen na dva pruty. Tyto nesmí být vzdáleny od sebe více než 3 m. Přívlač je povolena.

Vlastník pověření si smí ponechat pouze 1 vlastnoručně ulovenou ušlechtilou rybu, která musí být umístěna v prostorném vezírku. Je zakázáno ponechat si kapry větší než 60 cm. Tyto kapry pouštíme opakovaně ihned do vody.
Na rybnících Rybářství Třeboň a.s. a v jejich těsné blízkosti je zakázáno: stanovat, rozdělávat ohně, nocovat v autech nebo karavanech, parkovat s automobily v lese, zabíjet, škrabat a vyvrhovat ryby, používání lodí a ostatních plavidel k rybolovu, chytání ryb z ostrovů.

Parkování automobilů je povoleno na vyhrazených parkovištích. Je zakázáno parkovat na silnici u rybníka Ponědražský. Parkování pro sportovní rybáře je povoleno u rybářské bašty Ponědraž č. 45. Případy parkování osobních automobilů na lesních cestách budou posuzovány pracovníky Lesů České republiky jako porušení lesního zákona s následnými pokutami.

Je zakázáno rezervování míst.
Rybáři jsou povinni dodržovat pořádek a čistotu.
Pověření je nutno mít stále u sebe.

Doba lovu:

  • VI., VII., VIII. od 4.00 do 23.00 hodin
  • III.- IV., V., IX. od 5.00 do 20.00 hodin
  • X., od 7.00 do 18.00 hodin

Kontakt: 776 334 757 – M. Dukát

Konec článku: Místní rybářský řád - Potrubí pod Ponědrážským rybníkem
Rubrika: Sportovní rybolov

K článku "Místní rybářský řád - Potrubí pod Ponědrážským rybníkem" není žádný komentář. Vkládejte dotazy, postřehy či připomínky k tématu článku. K obecným dotazům využijte kontakty.

Všechny pole formuláře jsou povinné. Po vyplnění zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.

K článku "Místní rybářský řád - Potrubí pod Ponědrážským rybníkem" není žádný komentář. Vkládejte dotazy, postřehy či připomínky k tématu článku. K obecným dotazům využijte kontakty.

Kam dál?

Doporučené články

Doporučujeme