Prodejna ryb Třeboň - sádky Třeboň

Prodejna ryb Třeboň

Společnost Rybářství Třeboň a.s. provozuje prodejnu ryb v areálu sádek a zpracovny ryb v Třeboni. Prodejna se nachází pod hrází rybníka Svět. V sortimentu prodejny ryb jsou k dispozici čerstvé sladkovodní ryby i výrobky z ryb z produkce Rybářství Třeboň. Celoročně je také k dispozici prodej živých pstruhů.

Od poloviny roku 2017 má prodejna ryb samostatnou prezentaci na adrese www.prodejryb.cz/trebon/.

Prodej pověření k lovu ryb na udici

Od roku 2014 jsou Sádky Třeboň prodejním místem pověření k lovu ryb na udici pro rybníky Staňkovský, Hejtman, Nový Kanclíř a Táborský. Více o sportovním rybolovu.

Kontakty

Prodejna ryb Třeboň
Sádecká 230
37901 Třeboň

Informace o aktuálně nabízeném sortimentu ryb:

Vedoucí prodejny
Josef Slivko
tel.: 384 721 488
e-mail: prodejna@rybarstvi.cz

Mapa prodejny ryb

Fotografie prodejny ryb v Třeboni

Prodejna ryb v Třeboni
Uzené ryby v prodejně v Třeboni
Čerstvé chlazené filety, půlky a další výrobky
Živé sladkovodní ryby přímo ze sádek.
Kapr, amur, pstruh, štika a další sladkovodní ryby
Mražené ryby a doplňkový sortiment.
Konec článku: Prodejna ryb Třeboň - sádky Třeboň
Rubrika: Ryby prodej
Bohuslav Petr ml. #
1.12.21

První ochutnávka z nákupu – uzený sumec velice chutný a naprosto čistá práce od mistra, který rybu připravil, vyudil. Předchozí pozitivní moment prodejna a její autentická obsluha. Zbývá poslední pozitivní moment vychutnat zbylý nákup -připravit kvalitní štiku vytaženou ze sádky, na které si pochutná celá rodina. Kde jinde se dá toto na jednom místě pořídit?! Oceňuji a děkuji. Petrův zdar!

Ondřej Husar #
20.07.20

Zdravím v Třeboni z Českého Těšína
Poslední hodinu před odjezdem parádní dovolené z Třeboňka jsme navštívili Vaši prodejnu ryb. První dojem při vstupu do prodejný byl trochu rozpačitý, neboť vypadala tak trochu prázdně. Velmi brzy jsme však zjistili, že zdání klame. Světelná tabule o sortimentu a cenách žívých ryb nahrazovala nějaké vnitřní kádě, živé ryby jsou venku. Obluha neváhala ani vteřinu, aby vypustila dosti velkou venkovní nádrž, jen aby by mi vybrala ty největší amury, jaké jsem si chtěl odvést. Spousta výrobku z ryb, čersvě vakuované kapry, ale absolutní bomba, teda pro mně, to jsou uzené ryby. Cenově dostupné, neskutečně voňavé a chutné. Smekám… Že já blbeček jsem si jich nenakoupil 5x více….
Ondřej Husar Český Těšín

Bea #
25.07.17

Dobrý den,
jet do Třeboně a nekoupit si rybičku – to by nešlo. Den před odjezdem jsem si šla, hlavně synovi – koupit rybičky i já. Obsluha byla exkluzivní. Nefungoval platební terminál a přístupem s jakým to vyřešil pán, který mě obloužil, sem se ještě nesetkala. Musím říct, že toto jsou pravé okamžiky, ze kterých je člověk nadšený a je mu líto, že je to jen “obchodní” stretnutie, protože takových skvělých lidí je málo (o důvod víc se sem vrátit) aspoň za rok).
Nemluvím o tom , že po rybičce jsem si olizovala všechny prsty byla vynikající. Škoda, že je neumíte poslat takto čerstvé i ke mě domů.
Ještě jednou děkuji za přístup a za mňamky a věřím že se tam ještě vrátím a rybičky budu kupovat od prvního dne dovolené.
Ať se Vám i personálu a rybičkám daří, držím palce.

lenka #
18.07.14

Dobrý den, děkujeme za výbornou rybku, kterou jsme si u vás koupili a ugrilovali během naší dovolené v Treboni. Velká pochvala také patří milé a ochotné obsluze ;) Lenka

Pernička Jaroslav #
21.12.13

Dobrý den Vám, co to čtete i všem rybářům.
Již podruhé se mi podařilo v Brně v Lídlu koupit vždy poslední dva kapří filety vakuově balené. Ekskluzivně připravené, nevšední pochoutka, jen mít štěstí na prodej. Mám podezření, že k zákazníkům se toho dostává málo, je to v režiji prodavačů a jejich známých. Proč nedodáváte větší množství a nebo do více prodejen v Brně? Rázem by byla spotřeba kaprů větší. Znovu se chystám v létě projíždět na kole kolem Třeboně, snad objevím i vaši prodejnu. Zatím konzumuji ryby u Staňkovského rybníka a to každý den. Zdraví Jaroslav, Brno

Všechny pole formuláře jsou povinné. Po vyplnění zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.

Kam dál?

Doporučené články

Doporučujeme