Prodejna ryb Třeboň - sádky Třeboň

Prodejna ryb Třeboň

Společnost Rybářství Třeboň a.s. provozuje prodejnu ryb v areálu sádek a zpracovny ryb v Třeboni. Prodejna se nachází pod hrází rybníka Svět. V sortimentu prodejny ryb jsou k dispozici čerstvé sladkovodní ryby i výrobky z ryb z produkce Rybářství Třeboň. Celoročně je také k dispozici prodej živých pstruhů.

Od poloviny roku 2017 má prodejna ryb samostatnou prezentaci na adrese www.prodejryb.cz/trebon/.

Prodej pověření k lovu ryb na udici

Od roku 2014 jsou Sádky Třeboň prodejním místem pověření k lovu ryb na udici pro rybníky Staňkovský, Hejtman, Nový Kanclíř a Táborský. Více o sportovním rybolovu.

Kontakty

Prodejna ryb Třeboň
Sádecká 230
37901 Třeboň

Informace o aktuálně nabízeném sortimentu ryb:

Vedoucí prodejny
Josef Slivko
tel.: 384 721 488
e-mail: prodejna@rybarstvi.cz

Mapa prodejny ryb

Fotografie prodejny ryb v Třeboni

Prodejna ryb v Třeboni
Uzené ryby v prodejně v Třeboni
Čerstvé chlazené filety, půlky a další výrobky
Živé sladkovodní ryby přímo ze sádek.
Kapr, amur, pstruh, štika a další sladkovodní ryby
Mražené ryby a doplňkový sortiment.
Konec článku: Prodejna ryb Třeboň - sádky Třeboň
Rubrika: Ryby prodej
Bea #
25.07.17

Dobrý den,
jet do Třeboně a nekoupit si rybičku – to by nešlo. Den před odjezdem jsem si šla, hlavně synovi – koupit rybičky i já. Obsluha byla exkluzivní. Nefungoval platební terminál a přístupem s jakým to vyřešil pán, který mě obloužil, sem se ještě nesetkala. Musím říct, že toto jsou pravé okamžiky, ze kterých je člověk nadšený a je mu líto, že je to jen “obchodní” stretnutie, protože takových skvělých lidí je málo (o důvod víc se sem vrátit) aspoň za rok).
Nemluvím o tom , že po rybičce jsem si olizovala všechny prsty byla vynikající. Škoda, že je neumíte poslat takto čerstvé i ke mě domů.
Ještě jednou děkuji za přístup a za mňamky a věřím že se tam ještě vrátím a rybičky budu kupovat od prvního dne dovolené.
Ať se Vám i personálu a rybičkám daří, držím palce.

lenka #
18.07.14

Dobrý den, děkujeme za výbornou rybku, kterou jsme si u vás koupili a ugrilovali během naší dovolené v Treboni. Velká pochvala také patří milé a ochotné obsluze ;) Lenka

Pernička Jaroslav #
21.12.13

Dobrý den Vám, co to čtete i všem rybářům.
Již podruhé se mi podařilo v Brně v Lídlu koupit vždy poslední dva kapří filety vakuově balené. Ekskluzivně připravené, nevšední pochoutka, jen mít štěstí na prodej. Mám podezření, že k zákazníkům se toho dostává málo, je to v režiji prodavačů a jejich známých. Proč nedodáváte větší množství a nebo do více prodejen v Brně? Rázem by byla spotřeba kaprů větší. Znovu se chystám v létě projíždět na kole kolem Třeboně, snad objevím i vaši prodejnu. Zatím konzumuji ryby u Staňkovského rybníka a to každý den. Zdraví Jaroslav, Brno

Všechny pole formuláře jsou povinné. Po vyplnění zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.

Kam dál?

Doporučené články

Doporučujeme