Sportovní rybolov na rybnících Hejtman, Staňkovský, Nový Kanclíř i Táborský bude zahájen již od 1. 3. 2023.
Závazná pravidla prodeje Třeboňského kapra
Společnost Rybářství Třeboň a.s. v souvislosti s vydaným seznamem certifikovaných prodejců Třeboňského kapra zveřejňuje závazná pravidla pro prodejce(odběratele) Třeboňského kapra.
Závazná pravidla prodeje Třeboňského kapra
Odběratel/prodejce se zavazuje dodržovat následující povinnosti spojené s oprávněním k prodeji produktu TŘEBOŇSKÝ KAPR:
1) Prodávat pod označením TŘEBOŇSKÝ KAPR výhradně rybu pocházející z produkce Rybářství Třeboň a.s. a zakoupenou u společnosti Rybářství Třeboň a. s. nebo FISH MARKET a. s. s obchodním dokladem (fakturou, dodacím listem) obsahujícím označení TŘEBOŇSKÝ KAPR.
2) Prodávat rybu s označením TŘEBOŇSKÝ KAPR sám nebo výlučně prostřednictvím dalších prodejců, kteří jsou rovněž držiteli CERTIFIKÁTU, pouze po dobu platnosti tohoto CERTIFIKÁTU, a pouze na akreditovaných prodejních místech. Seznam akreditovaných prodejních míst předloží odběratel/prodejce společnosti FISH MARKET a. s. při převzetí tohoto CERTIFIKÁTU. Změna určeného prodejního místa je možné jen na základě písemného souhlasu společnosti FISH MARKET a. s.
3) Na akreditovaných prodejních místech označených nápisem „TŘEBOŇSKÝ KAPR“ mít po celou dobu prodeje k dispozici pro předložení kontrolnímu orgánu:
- časově platný CERTIFIKÁT
- obchodní doklad prokazující nákup TŘEBOŇSKÉHO KAPRA od společnosti Rybářství Třeboň a. s. nebo FISH MARKET a. s.
4) Neprodávat pod označením TŘEBOŇSKÝ KAPR jinou rybu, než kterou zakoupil na základě tohoto CERTIFIKÁTU u společnosti Rybářství Třeboň a. s. nebo FISH MARKET a. s. s označením TŘEBOŇSKÝ KAPR, zejména ne kapry pocházející od jiných chovatelů než od Rybářství Třeboň a. s.
5) Odběratel/prodejce převzetím CERTIFIKÁTU a předložením seznamu akreditovaných prodejních míst bere na vědomí, že při porušení povinností zakotvených výše v bodech 1 až 4 se vystavuje riziku sankce ze strany kontrolních orgánů (Státní veterinární správa, Česká obchodní inspekce, Celní správa ČR), které jsou oprávněny provádět kontrolní činnost při prodeji v rozsahu svých kompetencí, a rovněž se vystavuje riziku soudního a trestního postihu v souvislosti s porušováním práv k ochranné známce a k chráněnému zeměpisnému označení.
6) Odběratel/prodejce bere na vědomí, že při zjištění porušení jeho povinností zakotvených výše v bodech 1 až 4 bude jemu vydaný CERTIFIKÁT zneplatněn a zneplatnění bude bez prodlení oznámeno kontrolním orgánům.
V Českých Budějovicích 6. 11. 2013
zpracoval: Ing. Jiří Sedlák
schválil: Ing. Emerich Čížek
Dobry vecer,mam na Vas dotaz.Muzete me prosim napsat,kde se v Brne budou o vanocich prodávat Trebonsti kaprici?Dekuji pekne,s pozdravem Cajkova Jana.
Kam dál?
Doporučené článkyAktuality
16.01.23
Plánovaný termín výlovu Rožmberka je 13. – 15. října 2023.
5.01.23
Celoroční prodej živých ryb z třeboňských rybníků je, kromě sádek v Třeboni a v Lomnici n. Lužnicí, také v Praze na Sádkách Lahovice.
Fotogalerie
Poslední komentáře
- Tomáš Kalista (Vánoční prodej ryb 2022)
- Administrátor (Seznam certifikovaných prodejců - Vánoce 2022)
- Jana Valíčková (Seznam certifikovaných prodejců - Vánoce 2022)
- Rybářství Třeboň a.s. (Vánoční prodej ryb 2022)
- Jana Kopová (Vánoční prodej ryb 2022)
- Luboš K. (Seznam certifikovaných prodejců - Vánoce 2022)
- Administrátor (Seznam certifikovaných prodejců - Vánoce 2022)
- Lukáš Adamec (Seznam certifikovaných prodejců - Vánoce 2022)
- SAMOHELOVÁ (Seznam certifikovaných prodejců - Vánoce 2022)
- P. Stýblo (Seznam certifikovaných prodejců - Vánoce 2022)
Dobrý den,
výčet všech smluvních míst s prodejem vánočního třeboňského kapra je v seznamu certifikovanych-prodejcu třeboňského kapra. Brno v seznamu není. Děkujeme za pochopení.