Závazná pravidla prodeje Třeboňského kapra

Společnost Rybářství Třeboň a.s. v souvislosti s vydaným seznamem certifikovaných prodejců Třeboňského kapra zveřejňuje závazná pravidla pro prodejce(odběratele) Třeboňského kapra.

Závazná pravidla prodeje Třeboňského kapra

Odběratel/prodejce se zavazuje dodržovat následující povinnosti spojené s oprávněním k prodeji produktu TŘEBOŇSKÝ KAPR:

1) Prodávat pod označením TŘEBOŇSKÝ KAPR výhradně rybu pocházející z produkce Rybářství Třeboň a.s. a zakoupenou u společnosti Rybářství Třeboň a. s. nebo FISH MARKET a. s. s obchodním dokladem (fakturou, dodacím listem) obsahujícím označení TŘEBOŇSKÝ KAPR.

2) Prodávat rybu s označením TŘEBOŇSKÝ KAPR sám nebo výlučně prostřednictvím dalších prodejců, kteří jsou rovněž držiteli CERTIFIKÁTU, pouze po dobu platnosti tohoto CERTIFIKÁTU, a pouze na akreditovaných prodejních místech. Seznam akreditovaných prodejních míst předloží odběratel/prodejce společnosti FISH MARKET a. s. při převzetí tohoto CERTIFIKÁTU. Změna určeného prodejního místa je možné jen na základě písemného souhlasu společnosti FISH MARKET a. s.

3) Na akreditovaných prodejních místech označených nápisem „TŘEBOŇSKÝ KAPR“ mít po celou dobu prodeje k dispozici pro předložení kontrolnímu orgánu:
- časově platný CERTIFIKÁT
- obchodní doklad prokazující nákup TŘEBOŇSKÉHO KAPRA od společnosti Rybářství Třeboň a. s. nebo FISH MARKET a. s.

4) Neprodávat pod označením TŘEBOŇSKÝ KAPR jinou rybu, než kterou zakoupil na základě tohoto CERTIFIKÁTU u společnosti Rybářství Třeboň a. s. nebo FISH MARKET a. s. s označením TŘEBOŇSKÝ KAPR, zejména ne kapry pocházející od jiných chovatelů než od Rybářství Třeboň a. s.

5) Odběratel/prodejce převzetím CERTIFIKÁTU a předložením seznamu akreditovaných prodejních míst bere na vědomí, že při porušení povinností zakotvených výše v bodech 1 až 4 se vystavuje riziku sankce ze strany kontrolních orgánů (Státní veterinární správa, Česká obchodní inspekce, Celní správa ČR), které jsou oprávněny provádět kontrolní činnost při prodeji v rozsahu svých kompetencí, a rovněž se vystavuje riziku soudního a trestního postihu v souvislosti s porušováním práv k ochranné známce a k chráněnému zeměpisnému označení.

6) Odběratel/prodejce bere na vědomí, že při zjištění porušení jeho povinností zakotvených výše v bodech 1 až 4 bude jemu vydaný CERTIFIKÁT zneplatněn a zneplatnění bude bez prodlení oznámeno kontrolním orgánům.

V Českých Budějovicích 6. 11. 2013
zpracoval: Ing. Jiří Sedlák
schválil: Ing. Emerich Čížek

Konec článku: Závazná pravidla prodeje Třeboňského kapra
Rubrika: Ryby prodej
Rybářství Třeboň #
20.12.16

Dobrý den,
výčet všech smluvních míst s prodejem vánočního třeboňského kapra je v seznamu certifikovanych-prodejcu třeboňského kapra. Brno v seznamu není. Děkujeme za pochopení.

Cajkova jana #
13.12.16

Dobry vecer,mam na Vas dotaz.Muzete me prosim napsat,kde se v Brne budou o vanocich prodávat Trebonsti kaprici?Dekuji pekne,s pozdravem Cajkova Jana.

Všechny pole formuláře jsou povinné. Po vyplnění zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.

Kam dál?

Doporučené články

Doporučujeme