Rybářství Třeboň a.s.

Rybářství Třeboň a.s. » Ryby prodej » Prodej ryb

Prodej ryb

Prodej živé ryby a výrobků z ryb vyprodukovaných v Rybářství Třeboň a.s. zajišťuje společnost FISH MARKET a.s. Přibližně 75% celkové produkce ryb je exportováno do řady států Evropy – Německa, Slovenska, Rumunska, Rakouska, Francie, Itálie, Maďarska a Polska. Zbývajících 25 % produkce je uplatněno na domácím trhu v předvánočním období.

Prodej kapra a dalších ryb v předvánočním období

Závěrečný měsíc roku je vrcholem celoroční rybářské práce. Ryby jsou sloveny a trpělivě čekají na sádkách do doby než putují na předvánoční stůl. Třeboňský kapr je dodáván nejen do všech koutů ČR, ale jde i do zahraničí. Od začátku prosince, nejdříve v mírném tempu, až do závěrečného finiše poslední týden před Štědrým dnem, odebírají naši zákazníci kapra, amura, candáta, štiku, ale i tolstolobika a sumce, pro zajištění vlastního vánočního prodeje ve svých regionech.

Distribuce ryb před Vánoci

Ryby jsou přepravovány živé, příp. ve zpracovaném stavu (chlazené ryby, mražené ryby, uzené ryby). Každému z naších odběratelů maximálně splníme jeho požadavky na jednotlivé druhy a kategorie. Samozřejmostí je garance vysoké kvality s prestižní značkou Třeboňský kapr.

Maloobchodní regionální prodej ryb na sádkách

Mimo velkoobchodního prodeje, má naše společnost i dvě maloobchodní prodejny (sádky Třeboň a sádky Šaloun v Lomnici nad Lužnicí) s celoročním provozem. V prodejně ryb v Třeboni je pro naše zákazníky kromě živých ryb připravena i nabídka zpracovaných ryb.

Vhodným obdobím k nákupu ryb jsou i podzimní výlovy, kdy je organizován prodej čerstvých ryb ihned po vylovení z rybníka. Ryby jsou v této době k dostání na všech sádkách společnosti Rybářství Třeboň a.s.

Seznam prodejních míst na sádkách Skupiny Rybářství Třeboň

Prodej kapra

Komentář

K článku "Prodej ryb" není žádný komentář. Vkládejte dotazy, postřehy či připomínky k tématu článku. K obecným dotazům využijte kontakty.

Vložit komentář:
 
Všechny pole formuláře jsou povinné. Po vyplnění zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.
 

Kam dál?

Doporučené články

Ochrana EU

Chráněné zeměpisné označení Třeboňský kapr.

Vánoční recepty


Prohlédněte si na videu vánoční recepty na přípravu tradičních pokrmů z kapra, včetně rybí polévky.

Všechny recepty.

Ryby našich rybníků

Doporučujeme

Prodejna ryb Třeboň

Prodejna ryb v Třeboni se nachází v areálu sádek Třeboň v těsném sousedství rybníka Svět.


Prodej ryb sádky Šaloun

Doporučujeme využít celoročního prodeje ryb na našich sádkách Šaloun v těsné blízkosti Lomnice nad Lužnicí.


Prodej ryb Praha Lahovice

Celoroční prodej živých ryb na sádkách v Praze Lahovicích. Sádky Lahovice jsou hlavním distribučním místem pro vánoční prodej ryb v Praze.


Partneři

Třeboň a Třeboňsko

Partnerem Rybářství Třeboň při pořádání Rybářských slavností je Destinace Třeboňsko o.p.s., která je také provozovatelem turistického portálu o Třeboňsku.


SŠRV Třeboň

Rybářství Třeboň a.s. zajišťujeme ve svých provozech praxi pro Střední školu rybářskou a vodohospodářskou Jakuba Krčína v Třeboni.


Aktuality

Soutěž o slosovatelné ceny

Vydáno: 22.04.16

Rybářství Třeboň vyhlašuje soutěž, v níž můžete vyhrát candáta …

Velikonoční prodej ryb

Vydáno: 17.03.16

Na Velký pátek 25. 3. 2016 budou otevřeny prodejny ryb …

Sportovní rybolov už 25.3.!

Vydáno: 7.03.16

Na Velikonoce otevíráme na našich rybářských revírech Hejtman …

Zobrazit všechny aktuality

English Deutsch Pусский Français Espanol Italiano Polski

Poslední komentáře


Rybářství Třeboň a.s. 2010 © Chov a produkce ryb :: Webdesign ODEON

Rybářství Třeboň Hld. a.s. - www.rybarstvi.czTřeboňský kapr - Zdraví a tradice - www.trebonskykapr.czFISH MARKET a.s. - prodejce ryb z produkce Rybářství Třeboň - www.fishmarket.cz