Prodej ryb

Prodej kapra

Prodej živé ryby a výrobků z ryb vyprodukovaných v Rybářství Třeboň a.s. zajišťuje společnost FISH MARKET a.s. Přibližně 75% celkové produkce ryb je exportováno do řady států Evropy – Německa, Slovenska, Rumunska, Rakouska, Francie, Itálie, Maďarska a Polska. Zbývajících 25 % produkce je uplatněno na domácím trhu.

Maloobchodní prodej ryb celoročně zajišťuje společnost FISH MARKET na Sádkách Lahovice v Praze a společnost Rybářství Třeboň na Sádkách v Třeboni a v Lomnici n. Lužnicí.
h2. Prodej kapra a dalších ryb v předvánočním období

Závěrečný měsíc roku je vrcholem celoroční rybářské práce. Ryby jsou sloveny a trpělivě čekají na sádkách do doby než putují na předvánoční stůl. Třeboňský kapr je dodáván nejen do všech koutů ČR, ale jde i do zahraničí. Od začátku prosince, nejdříve v mírném tempu, až do závěrečného finiše poslední týden před Štědrým dnem, odebírají naši zákazníci kapra, amura, candáta, štiku, ale i tolstolobika a sumce, pro zajištění vlastního vánočního prodeje ve svých regionech.

Distribuce ryb před Vánoci

Ryby jsou přepravovány živé, příp. ve zpracovaném stavu (chlazené ryby, mražené ryby, uzené ryby). Každému z naších odběratelů maximálně splníme jeho požadavky na jednotlivé druhy a kategorie. Samozřejmostí je garance vysoké kvality s prestižní značkou Třeboňský kapr.

Maloobchodní regionální prodej ryb na sádkách po celý rok

Mimo velkoobchodního prodeje, má naše společnost i dvě maloobchodní prodejny (sádky Třeboň a sádky Šaloun v Lomnici nad Lužnicí) s celoročním provozem. V prodejně ryb v Třeboni je pro naše zákazníky kromě živých ryb připravena i nabídka zpracovaných ryb.

Vhodným obdobím k nákupu ryb jsou i podzimní výlovy, kdy je organizován prodej čerstvých ryb ihned po vylovení z rybníka. Ryby jsou v této době k dostání na všech sádkách společnosti Rybářství Třeboň a.s.

Seznam prodejních míst na sádkách Skupiny Rybářství Třeboň

Konec článku: Prodej ryb
Rubrika: Ryby prodej
Rybářství Třeboň a.s. #
22.10.22

Dobrý den,
děkujeme za zájem o podzimní výlovy. Na výlovu Záblatského rybníka (24. – 28. října 2022) je plánován pro návštěvníky na hrázi prodej občerstvení.
Třeboňští rybáři

Petra #
20.10.22

Dobrý den,

budou prosím pří výlovu Záblatského rybníka prodejní stánky s rybami?

Děkuji

Pfauserová

Všechny pole formuláře jsou povinné. Po vyplnění zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.

Kam dál?

Doporučené články

Doporučujeme