Prodej ryb

Prodej kapra

Prodej živé ryby a výrobků z ryb vyprodukovaných v Rybářství Třeboň a.s. zajišťuje společnost FISH MARKET a.s. Přibližně 75% celkové produkce ryb je exportováno do řady států Evropy – Německa, Slovenska, Rumunska, Rakouska, Francie, Itálie, Maďarska a Polska. Zbývajících 25 % produkce je uplatněno na domácím trhu v předvánočním období.

Prodej kapra a dalších ryb v předvánočním období

Závěrečný měsíc roku je vrcholem celoroční rybářské práce. Ryby jsou sloveny a trpělivě čekají na sádkách do doby než putují na předvánoční stůl. Třeboňský kapr je dodáván nejen do všech koutů ČR, ale jde i do zahraničí. Od začátku prosince, nejdříve v mírném tempu, až do závěrečného finiše poslední týden před Štědrým dnem, odebírají naši zákazníci kapra, amura, candáta, štiku, ale i tolstolobika a sumce, pro zajištění vlastního vánočního prodeje ve svých regionech.

Vánoční prodej ryb 2019

Distribuce ryb před Vánoci

Ryby jsou přepravovány živé, příp. ve zpracovaném stavu (chlazené ryby, mražené ryby, uzené ryby). Každému z naších odběratelů maximálně splníme jeho požadavky na jednotlivé druhy a kategorie. Samozřejmostí je garance vysoké kvality s prestižní značkou Třeboňský kapr.

Maloobchodní regionální prodej ryb na sádkách

Mimo velkoobchodního prodeje, má naše společnost i dvě maloobchodní prodejny (sádky Třeboň a sádky Šaloun v Lomnici nad Lužnicí) s celoročním provozem. V prodejně ryb v Třeboni je pro naše zákazníky kromě živých ryb připravena i nabídka zpracovaných ryb.

Vhodným obdobím k nákupu ryb jsou i podzimní výlovy, kdy je organizován prodej čerstvých ryb ihned po vylovení z rybníka. Ryby jsou v této době k dostání na všech sádkách společnosti Rybářství Třeboň a.s.

Seznam prodejních míst na sádkách Skupiny Rybářství Třeboň

Konec článku: Prodej ryb
Rubrika: Ryby prodej

K článku "Prodej ryb" není žádný komentář. Vkládejte dotazy, postřehy či připomínky k tématu článku. K obecným dotazům využijte kontakty.

Všechny pole formuláře jsou povinné. Po vyplnění zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.

K článku "Prodej ryb" není žádný komentář. Vkládejte dotazy, postřehy či připomínky k tématu článku. K obecným dotazům využijte kontakty.

Kam dál?

Doporučené články

Doporučujeme