Rybníky Opatovický a Dubový u Obory - rekreační rybaření

Od roku 2023 společnost Rybářství Třeboň nabídku revírů ke sportovnímu rybolovu rozšířila o dva rybníky (oba v blízkosti města Třeboň), na kterých si můžete rekreačně zarybařit. Nemusíte být nikde organizován; stačí si zakoupit tzv. pověření k lovu ryb na udici.

Na těchto nových revírech si lze pořídit pověření i na 1 den, popř. 1 týden, a rybaření zde probíhá způsobem CHYŤ A PUSŤ.

CHYŤ A PUSŤ

Jedná se o revíry:

Obecné zásady:

  • Rybolov se na těchto revírech smí provozovat pouze na k tomu vybraných místech (viz. mapky po rozkliknutí jednotlivých revírů). Na ostatních místech je rybolov přísně zakázán.
  • Rybář je povinen zachovávat pořádek a po ukončení rybolovu uklidit místo rybolovu.
  • S ulovenými rybami je rybář povinen zacházet šetrně a dle rybářské etiky (sahat na ryby pouze mokrýma rukama, netahat ryby po suchu,…), a po vylovení je po případném změření, zvážení, pořízení fotografie, neprodleně vrátit do vody.
  • Z důvodu kontroly platnosti pověření se pro děti mladší 15 let uvedou na pověření údaje zákonného zástupce Jméno a Příjmení a budou pod jeho přímím dohledem nebo osoby starší 15 let. Za osoby mladší 15 let vždy zodpovídá zákonný zástupce. U rybářů starších 15 let, kteří mají občanský průkaz uvedou vlastní iniciály.
  • Rybolov je prováděn způsobem CHYŤ A PUSŤ.
Konec článku: Rybníky Opatovický a Dubový u Obory - rekreační rybaření
Rubrika: Sportovní rybolov

K článku "Rybníky Opatovický a Dubový u Obory - rekreační rybaření" není žádný komentář. Vkládejte dotazy, postřehy či připomínky k tématu článku. K obecným dotazům využijte kontakty.

Všechny pole formuláře jsou povinné. Po vyplnění zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.

K článku "Rybníky Opatovický a Dubový u Obory - rekreační rybaření" není žádný komentář. Vkládejte dotazy, postřehy či připomínky k tématu článku. K obecným dotazům využijte kontakty.

Kam dál?

Doporučené články

Doporučujeme