Výlov rybníka Rožmberk 2020

Z důvodu pandemiie koronaviru v roce 2020 výlov rybníka Rožmberk nebude slavnostním výlovem.

V polovině září společnost Rybářství Třeboň oznámila termíny podzimních výlovů rybníků v roce 2020.

Výlov Rožmberka

Ve zprávě je uvedeno, že rybník Rožmberk se bude lovit ve dnech 12. – 15. října 2020, tzn. ve všední dny, a bude – stejně jako ostatní výlovy na Třeboňsku – bez doprovodných akcí.


Pro případné návštěvníky Rožmberka bude možné parkování pod hrází.

Konec článku: Výlov rybníka Rožmberk 2020
Rubrika: Výlovy
Rybářství Třeboň a.s. #
23.09.20

Dobrý den, pane Kožený,
Děkujeme za dotaz. Pro případné návštěvníky bude parkoviště připraveno pod hrází rybníka Rožmberk.
Rybářství Třeboň

Jan Kožený #
21.09.20

Dobrý den, přestože se letošní výlov rybníka Rožmberk bude konat v běžných všedních dnech a nebude výlovem slavnostním mám dojem, že nějací lidé se přijedou podívat a zakoupit si čerstvou rybu. Ptám se tedy, zda bude možno někde zaparkovat nebo bude-li parkování nějak organizováno. Děkuji.
Jan Kožený

Rybářství Třeboň a.s. #
29.07.20

Dobrý den, paní Ludmilo,
Na stránkách uvádíme, že v roce 2020 nebude SLAVNOSTNÍ výlov Rožmberka. Toto oznámení nevylučuje neslavnostní výlov Rožmberka, ani nevylučuje možnost veřejnosti. Všechny výlovy pro veřejnost (tedy i popř. výlov Rožmberka) budou oznámeny v polovině září t.r.
Co se týče prodeje živých ryb, je dlouholetou praxí, že na podzimních výlovech rybníků zveřejněných pro veřejnost je prodej živých ryb vždy zajištěn přímo na hrázi. Kromě toho je v době výlovů i rozšířená nabídka živých ryb i na prodejnách – sádkách společnosti Rybářství Třeboň.

Ludmila Zemanová #
27.07.20

Dobrý den,

pokud jsem pochopila správně informaci z vašeho rybářství, tak letošní výlov rybníku Rožmberk pro veřejnost odpadá. Mohli byste mi poskytnout informaci, zda bude prodej čerstvých ryb a pokud ano, tak kde bude prodej probíhat. Jestli u rybníka Rožmberk nebo někde jinde.

Děkuji za odpověď a přeji krásné dny a hodně zdraví pro vás všechny.

Ludmila Zemanová
tel.: +40 604848283

Všechny pole formuláře jsou povinné. Po vyplnění zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.

Kam dál?

Doporučené články

Doporučujeme